Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I just received this, I have opened it but I know I will like it.
Color: White
Price: 2 637kr
| Charger | Include a charger |
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | Itel Super 26 Ultra |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25092503003979086 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 5669506 people said the quality is very good!
Author: f***0
Date:
Review: I just received this, I have opened it but I know I will like it.
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.